{phocagallery view=category|categoryid=282|limitstart=0|limitcount=4|pluginlink=1}

Dzień 3 października był w naszej szkole wyjątkowym dniem dla uczniów klas pierwszych. W tym dniu uczniowie klas pierwszych stali się pełnoprawnymi uczniami szkoły. Uczniowie zaprezentowali wiersze i piosenki oraz złożyli ślubowanie, na którym obiecali być dobrymi Polakami, dbać o dobre imię swojej klasy i szkoły, sprawiać radość rodzicom i nauczycielom. Uczniowie klas drugich złożyli pierwszakom życzenia i przekazali drobne upominki. Część oficjalna zakończyła się życzeniami od pana dyrektora, który wraz z wychowawczyniami wręczał uczniom klas pierwszych dyplomy oraz rożki ze słodyczami. Następnie wykonano pamiątkowe zdjęcia grupowe i indywidualne, później uczniowie wraz z rodzicami udali się do klas na słodki poczęstunek.

Więcej zdjęć na naszym profilu na Facebook'u.