{phocagallery view=category|categoryid=271|limitstart=0|limitcount=4|pluginlink=1}

10 września szkoła tańca "El' dance" zagościła ponownie w naszych murach i zaprezentowała naszym milusińskim z klas młodszych różne tańce: towarzyski, disco i oczywiście wiele innych. Uczniom przypadł do gustu pokaz w wykonaniu instruktorów i w trakcie prezentacji sami zaczęli poruszać się w rytm muzyki. Sala wrzała od gorących rytmów, okrzyków i braw. Oczywiście celem wizyty było zachęcenie naszych dzieci do kontynuowania nauki tańca rozpoczętej w zeszłym roku, jak i pozyskanie nowych, przyszłych tancerzy. Jest to zapewne dobry sposób na spędzanie wolnego czasu po dniu pełnym emocji. To przecież ruch i zabawa!