{phocagallery view=category|categoryid=268|limitstart=0|limitcount=4|pluginlink=1}

W naszej szkole nowy rok szkolny 2013/2014 został rozpoczęty. Uroczysty apel miał miejsce, ze względu na pogodę, na sali gimnastycznej. O godzinie 9:00 dyrekcja szkoły: p. P. Kloczkowski i p. A. Karczewski serdecznie powitali licznie przybyłych uczniów, rodziców dzieci, a także grono pedagogiczne. Serdecznymi słowami dyrektor zachęcił uczniów do nauki, przedstawił nową kadrę pedagogiczną, zapoznał ze zmianami. Wśród przybyłych gości był proboszcz ks. P. Krupiński, który pięknymi słowami mówił o obowiązkach ucznia i o ważnej roli nauki w naszym życiu. Następnie poproszono o pierwszy dzwonek zwiastujący rozpoczęcie nowego roku szkolnego po którym wychowawcy wraz ze swoimi uczniami udali się do klas na spotkanie, podczas których omówiono między innymi rocznicę wybuchu II Wojny Światowej, bezpieczną drogę do i ze szkoły oraz inne sprawy wychowawcze.
Drodzy uczniowie, wszystkiego dobrego! Samych bardzo dobrych i celujących ocen, mniej stresu i pamiętajcie, że "nauka to potęgi klucz" i otwiera nam drzwi do lepszego świata.