{phocagallery view=category|categoryid=262|limitstart=0|limitcount=5|pluginlink=1}

Dnia 14 czerwca uczniowie z klas IIIb i IIIc odwiedzili Park Dinozaurów w Łebie. Jest to jedyny w Polsce tak rozbudowany park na obszarze 20ha. W otoczeniu lasów, stawów, trzęsawisk i naturalnej przyrody, licznymi szlakami uczniowie poznawali poszczególne okresy z dziejów Ziemi. Podczas spaceru ścieżkami, mostami i kładkami mieli możliwość obcować z gadami, wśród nich był Seismosaurus mający 45 metrów długości i Brachiosaurus z wysokością 14 metrów. Dzieci odwiedziły pradawną chatę, groty przedstawiające życie i pochówek Neandertalczyków. Obejrzeli Mini ZOO oraz zdobywali linaria i miniścianki. Bawili się na placach zabaw utrzymanych w charakterze nawiązującym do er z życia dinozaurów. Pokonywali tory przeszkód wymagające dużej sprawności. Każdy z uczestników wycieczki jechał samochodem – walcem, żywcem wyjętym z filmowych przygód Flinstonów.