{phocagallery view=category|categoryid=226|limitstart=0|limitcount=5|pluginlink=1}

24 kwietnia o godz. 9:00 na "Orliku" przy naszej szkole odbyły się gminne eliminacje Turnieju Piłki Nożnej im. Marka Wielgusa dla klas IV. Do tych zawodów zgłosiły się cztery drużyny, a mianowicie Szkoła Podstawowa Nr 1 z Kartuz, Szkoła Podstawowa z Mirachowa, Szkoła Podstawowa z Dzierżążna oraz nasza szkoła pod opieką p. M. Adamczyka. Rozegrano mecze w systemie "każdy z każdym". Po rozegraniu wszystkich meczy zajęliśmy 1 miejsce i awansowaliśmy do etapu powiatowego:

1. miejsce - Szkoła Podstawowa Nr 2 z Kartuz
  2. miejsce - Szkoła Podstawowa Nr 1 z Kartuz
  3. miejsce - Szkoła Podstawowa z Dzierżążna
  4. miejsce - Szkoła Podstawowa z Mirachowa

Kacper Formela został najlepszym strzelcem turnieju, a Michał Chlebba najlepszym zawodnikiem turnieju. Drużyny oraz najlepsi zawodnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy. Reprezentację naszej szkoły tworzyli następujący uczniowie:

1. Formela Kacper
  2. Marszk Antek