{phocagallery view=category|categoryid=228|limitstart=0|limitcount=3|pluginlink=1}

Grupa teatralna "Teatromani" przygotowała dla swoich koleżanek i kolegów ze szkoły przedstawienie mitologiczne "Syzyf". Jeżeli ktoś nie pamięta mitologii, to jest to opowieść o Syzyfie - ulubieńcu bogów z Olimpu, który był zapraszany do nich na uczty, a potem przechwalał się przed śmiertelnikami, że zna tajemnice bogów i ich słabostki. Spotkała go za to kara polegająca na wtaczaniu głazu na szczyt góry, i gdy był już blisko szczytu, kamień spadał i tak od nowa, aż "do dziś". Uczniowie, którzy zagrali w przedstawieniu, a byli to uczniowie klasy VIb, przygotowali odpowiednie stroje, dekorację i pobudzili wyobraźnię uczniów. Gromkie brawa to dowód na to, że spektakl się spodobał, nawet tym najmłodszym.