{phocagallery view=category|categoryid=220|limitstart=0|limitcount=1|pluginlink=0}

Dnia 17 kwietnia 2013 r. o godz. 9:00 w Szkole Podstawowej w Sierakowicach odbyła się czwarta edycja powiatowej ligi piłki nożnej chłopców klas V - VI. W lidze tej bierze udział osiem drużyn, a mianowicie: Szkoła Podstawowa Nr 1 z Kartuz, Zespół Kształcenia i Wychowania z Brodnicy Górnej, Zespół Kształcenia i Wychowania z Dzierżążna, Szkoła Podstawowa z Sierakowic, Szkoła podstawowa z Sulęczyna, Szkoła Podstawowa ze Stężycy, Szkoła Podstawowa z Kamienicy Królewskiej oraz nasza szkoła. Szkoły zostały podzielone na 2 grupy. Po czwartym etapie w meczach grupowych rozegranych systemem „każdy z każdym" zajęliśmy 2 miejsce. Oto wyniki meczy naszej drużyny:

SP Brodnica – SP Nr 2 0:2
SP Nr 2 – SP Sierakowice 0:1
SP Kamienica – SP Nr 2 6:5

Po rozegraniu wszystkich meczy reprezentacje zajęły poszczególne miejsc:

1. miejsce - Szkoła Podstawowa w Sierakowicach
  2. miejsce - Szkoła Podstawowa Nr 2 w Kartuzach
  3. miejsce - Szkoła Podstawowa w Kamienicy Królewskiej
  4. miejsce - Szkoła Podstawowa w Brodnicy Górnej

Reprezentację naszej szkoły tworzyli następujący uczniowie:

1. Duda Jan
  2. Formela Kacper