{phocagallery view=category|categoryid=219|limitstart=0|limitcount=5|pluginlink=1}

Zgodnie z hasłem "Kwiecień miesiącem zdrowia" w naszej szkole 17 kwietnia odbył się apel, który przygotowali uczniowie klasy IIIc wraz z p. Danutą Leyk i Joanną Bemowską. Uczniowie klas młodszych przy wesołych piosenkach i wierszykach o zdrowiu przypomnieli sobie jak zapobiegać chorobom, jakie witaminy możemy znaleźć w różnych pokarmach, które produkty są zdrowe w naszym codziennym odżywianiu oraz w jaki sposób należy dbać o higienę osobistą.
Podczas spotkania odbył się też konkurs o zdrowiu. Uczniowie chętnie prezentowali swoje wiadomości. Na apelu uczniowie podziękowali Pani Higienistce za jej pracę gromkimi brawami.