{phocagallery view=category|categoryid=207|limitstart=6|limitcount=5|pluginlink=1}

21 marca to dzień, w którym przychodzi do nas wiosna. Co roku witają ją uczniowie na różne sposoby. W tym roku przywitaliśmy ją w Szkole Muzycznej. We współpracy z tamtejszą Dyrekcją przygotowaliśmyp dla naszych uczniów montaż słowno - muzyczny o tematyce wiosennej, aby przywołać wiosnę! Uczniowie grali na różnych instrumentach znane utwory, które przeplatane były recytacją wierszy.
A wszystko to w przepięknej scenografii przypominającej wiosnę w pełni. Wśród uczniów, którzy umilali nam czas i przywoływali wiosnę słowem i muzyką byli: Ola i Aleks (Va), Zuzia i Szymon (VIb), Zosia (Va), Martyna (Va), Marta (Vc), Monika (Vc), Olga (IVb) i Nikola (IIIa), a także bracia Dawid i Krzysiu Wica. Wielkie brawa należą się naszym uczniom. Widownia była zachwycona i nagradzała wykonawców gromkimi brakami. Mamy nadzieję, że ta prawdziwa wiosna wkrótce do nas zawita. Duże podziękowania należą się nauczycielom ze szkoły Paderewskiego za tak wspaniałą współpracę. Dziękujemy!
Także klasy młodsze: 0 - III witały w tym dniu wiosnę, ale nieco inaczej. Dla nich przygotowano przedstawienie pt. "Kto jest najpiękniejszy?", które bardzo się spodobało. Po tak spędzonym dniu, pełnym śpiewu, gry, recytacji wiosna musi przyjść!