{phocagallery view=category|categoryid=164|limitstart=0|limitcount=5|pluginlink=1}

Kto nie chciałby poznać przyszłości? Zwłaszcza jeśli miałyby się spełnić w niej nasze marzenia... Co roku w dniu św. Andrzeja nasza szkolna czytelnia zamienia się w miejsce "urzędowania" wróżek. Mają one jedną olbrzymią zaletę - w przyszłość spoglądają nie tylko za pomocą kart, kostek, kuli, ale także używają do tego różowych okularów. Przyszłość przepowiadana z takiej perspektywy jest więc bardzo optymistyczna. Nic więc dziwnego, że tego dnia przed drzwiami czytelni ustawia się długa kolejka żądnych wiedzy o swym losie uczniów. Może wróżka w kartach zobaczy, jakie będą pytania na następnym sprawdzianie z przyrody...? Marzyć każdemu wolno. W tym roku naszymi wróżkami były: Zosia Marszk, Monika Hilbrycht, Julia Rybakowska, Monika Miłejko, Marta Kitowska oraz Laura Karczewska.