{phocagallery view=category|categoryid=163|limitstart=0|limitcount=5|pluginlink=1}

W dzień św. Andrzeja, albo w wigilię tego dnia, zazwyczaj hucznie się bawimy i wróżymy sobie na różne sposoby. Andrzejki zamykają okres zabawy, a tuż po nim następuje czas adwentu. W tym roku dyskoteka andrzejkowa dla uczniów odbyła się 28 listopada. Najpierw bawili się uczniowie klas 0 - III, a póżniej młodzież klas IV - VI. Zabawę poprzedziły wróżby w klasach, które wywołały uśmiech i zadowolenie wśród dzieci. Na tym nie koniec, gdyż w piątek uczniowie z aktywu bibliotecznego przygotowali niesamowite wróżby andrzejkowa, z których korzystali wszyscy uczniowie a także nauczyciele. Po tak wspaniałej zabawie i pomyślnych wróżbach czas na tygodnie intensywnej nauki aż do zakończenia I semestru.