{phocagallery view=category|categoryid=161|limitstart=0|limitcount=5|pluginlink=1}

Uczniowie klasy 3c rozpoczęli udział w cyklu spotkań przyrodniczych dotyczących naszych lasów. Tematem pierwszego spotkania był "Sen zimowy zwierząt". Zajęcia prowadziła pani Joanna Kuśnierz pracownik Kaszubskiego Parku Krajobrazowego. Uczniowie dzięki prezentacji poznali zwyczaje zwierząt przygotowujących się do zimy, dowiedzieli się jak i kiedy należy pomagać im podczas trudnych warunków pogodowych oraz jak rozpoznawać ślady na śniegu. W drugiej części spotkania dzieci miały możliwość samodzielnie na specjalnych tablicach magnetycznych sprawdzić swoje wiadomości. Zajęcia były udane i sprawiły dzieciom dużą frajdę!