{phocagallery view=category|categoryid=160|limitstart=0|limitcount=5|pluginlink=1}

22 listopada uczniowie klas trzech klas VI pisali testy próbne. Wszystko odbyło się zgodnie z procedurami, jakie będą obowiązywać na egzaminie w kwietniu. Wychowawcy dopilnowali, aby uczniowie ubrani byli na galowo, by mieli legitymacje szkolne oraz wcześniej zapoznali podopiecznych z regulaminem przystąpienia do pisania testu. Wybrany test został opracowany przez Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe. Uczniowie musieli wykazać się wiedzą polonistyczną, matematyczną, historyczną oraz wiadomościami z przyrody. Po sprawdzanie okazało się, zresztą jak to zawsze bywa, że dla jednych test był łatwy, a dla innych wyjątkowo trudny. A jak było naprawdę, okaże się po sprawdzeniu prac przez polonistów i matematyków. Wniosek jest już teraz - nadal należy uczyć się systematycznie, powtarzać wiadomości, odrabiać zadania domowe i aktywnie pracować na lekcji. Wyniki podamy po sprawdzeniu prac i opracowaniu programu naprawczego.