{phocagallery view=category|categoryid=158|limitstart=0|limitcount=5|pluginlink=1}

W piątek 7 grudnia 2012 roku o godz. 17:00 w naszej szkole odbędzie się już po raz dwunasty koncert charytatywny "Dzieci – Dzieciom" pod hasłem "Serce dla Serca".

Jego organizatorami są dyrekcja szkoły, nauczyciele oraz uczniowie i ich rodzice. Opracowano harmonogram działań, rozpoczęto zbiórkę upominków świątecznych, które wezmą udział w licytacji podczas koncertu. Klasy IV i V na zajęciach plastyki i zajęć technicznych projektują kartki świąteczne oraz ozdobne pudełka na upominki świąteczne. Natomiast uczniowie z klasy szóstych z p. W. Turk wykonują piękne złote serduszka, będące symboliczną „cegiełką" tegorocznego koncertu. Wszyscy uczniowie wraz ze swoimi wychowawcami przygotowują się do występów, a na efekty poczekamy do 7 grudnia. Oprócz części artystycznej czekają na wszystkich inne atrakcje: licytacja, kawiarenka w której będzie można skosztować świątecznych wypieków naszych rodziców, stoiska z ręcznie wykonanymi stroikami świątecznymi, bombkami, aniołkami symbolizującymi ciepło ogniska domowego i kartkami świątecznymi.

Ten koncert nie tylko przybliży nam magię świąt Bożego Narodzenia, ale pokaże jak cała społeczność szkolna wspólnie buduje wielkie dzieło. Pozyskane środki finansowe przeznaczymy na zakup paczek świątecznych dla rodzin naszych uczniów, pozostających w trudnej sytuacji życiowej.

{phocagallery view=switchimage|basicimageid=1366|switchheight=480|switchwidth=640|switchfixedsize=0}

Serdecznie zapraszamy wszystkich na nasz koncert!