{phocagallery view=category|categoryid=151|limitstart=0|limitcount=5|pluginlink=1}

Dzisiejsze czasy sprzyjają przemocy, kontaktom z różnymi używkamia, a zwłaszcza wśród dzieci i młodzieży. Aby temu zapobiec, między innymi nasza szkoła prowadzi różnego typu zajęcia profilaktyczne. 5 listopada gościli u nas aktorzy z krakowskiego teatru "Maska" z przedstawieniem pt. "Klaser pełen dopalaczy". Celem tego przedstawienia było uzmysłowienie uczniom, jak niebezpieczne mogą być dopalacze i czym grozi ich zażywanie. Uczniowie z zaciekawieniem oglądali spektakl i słuchali tego, co spotkało główną bohaterkę Różę. Po przedstawieniu wychowawcy na godzinach wychowawczych omówili z uczniami w/w problematykę i miejmy nadzieję, że chociaż w minimalnym stopniu przekonali wychowanków do tego, aby nie zażywać dopalaczy.