{phocagallery view=category|categoryid=148|limitstart=0|limitcount=1|pluginlink=1}

Dnia 28 września odbyły się Gminne Drużynowe Mistrzostwa Szkół Podstawowych w Szachach. Nasza drużyny przeszła bez żadnego wysiłku do następnego etapu, gdyż żadna inna szkoła się nie zgłosiła. Tydzień później, 5 października w naszej szkole odbyły się Powiatowe Drużynowe Mistrzostwa Szkół Podstawowych w Szachach. Tym razem przybyła drużyna ze Szkoły Podstawowej w Żukowie. Zawodnicy grali po 15 minut na zawodnika. Rywalizacja była zacięta, ponieważ tylko jedna drużyna przechodzi do następnego etapu. Niestety tym razem wygrali nasi goście uzyskując wynik 2,5pkt – 1,5pkt. Szkoła Podstawowa w Żukowie będzie reprezentowała nasz powiat na Półfinałach Wojewódzkich. Życzymy im powodzenia!
W skład naszej drużyny wchodzą:

• Artur Szymański
  • Jakub Kwidziński