Dnia 27 października w Somoninie odbyły się XI Otwarte Mistrzostwa Powiatu Kartuskiego w szachach. Turniej był rozgrywany w na dystansie 7 rund po 10 minut na zawodnika. Wszyscy zawodnicy, bez względu na wiek, grali razem. Dopiero na samym końcu był podział na kategorie wiekowe. Nasi szachiści w składzie: Krzysztof Gosz, Jakub Bielecki i Artur Szymański spisali się bardzo dobrze. Krzysztof Gosz zajął VII miejsce w kategorii chłopcy do lat 8. Należy tutaj podkreślić, że był to pierwszy turniej, w którym zagrał Krzysiu, dlatego tym bardziej należą się brawa. Krzysiu chodzi do „0” p. Beaty Konkel. Jakub Bielecki zajął IV miejsce, a Artur Szymański zajął V miejsce w kategorii chłopców do lat 12.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!