{phocagallery view=category|categoryid=141|limitstart=0|limitcount=5|pluginlink=1}

17 października grał i śpiewał dla naszych uczniów zespół Old Stars. Muzycy odwiedzają nas co roku. Grają i śpiewają znane, lubiane rytmy i piosenki. Naszym uczniom, po intensywnym wysiłku intelektualnym, należy się od czasu do czasu trochę rozrywki, a taką właśnie zapewnił Old Stars. Uczniowie tańczyli, śpiewali, bili brawa. Na sali gimnastycznej było głośno i gorąco od emocji. Nie zabrakło konkursów. Nasi byli górą w rozwiązywaniu zagadek.

Po tak emocjonujących przeżyciach przyszedł czas na dalszą naukę w rytmach znanych i lubianych. Uczniowie to lubią, więc dlaczego nie podarować im tych kilku przyjemnych chwil.