{phocagallery view=category|categoryid=135|limitstart=0|limitcount=4|pluginlink=1}

Dnia 25 września 2012 r. w Gimnazjum nr 1 w Kartuzach odbyła się pierwsza edycja powiatowej ligi piłki nożnej chłopców dla klas V - VI. W lidze tej bierze udział osiem drużyn, a mianowicie Szkoła Podstawowa Nr 1 z Kartuz, Zespół Kształcenia i Wychowania z Brodnicy Górnej, Zespół Kształcenia i Wychowania z Dzierżążna, Szkoła Podstawowa z Sierakowic, Szkoła podstawowa z Sulęczyna, Szkoła Podstawowa z Stężycy, Szkoła Podstawowa z Kamienicy Królewskiej oraz nasza szkoła. Szkoły zostały podzielone na 2 grupy. Po pierwszym etapie w meczach grupowych rozegranych systemem „każdy z każdym" drużyna z naszej szkoły pod kierunkiem p. Marcina Adamczyka zajęła 2 miejsce.

Wyniki meczy naszej drużyny:
SP Nr 1 – SP Nr 2 3:0
SP Nr 2 – ZKW Dzierżążno 4:2
ZKW Brodnica Górna – SP Nr 2 1:1

Po rozegraniu wszystkich meczy reprezentacje zajęły następujące miejsca:

1. miejsce - Szkoła Podstawowa Nr 1 z Kartuz
  2. miejsce - Szkoła Podstawowa Nr 2 w Kartuzach
  3. miejsce - Zespół Kształcenia i Wychowania z Dzierżążna
  4. miejsce - Zespół Kształcenia i Wychowania z Brodnicy Górnej

Reprezentację naszej szkoły tworzyli następujący uczniowie:

1. Duda Jan
  2. Skorowski Przemysław