{phocagallery view=category|categoryid=130|limitstart=0|limitcount=4|pluginlink=1}

Dnia 13 września o godz. 9:00 w Gimnazjum nr 1 w Kartuzach odbył się "II Turniej Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska" w piłkę nożną chłopców dla rocznika 2000 - 2001. Do tych zawodów zgłosiło się pięć drużyn, a mianowicie: Szkoła Podstawowa Nr 5 z Kartuz, Szkoła Podstawowa Nr 1 z Kartuz, Zespół Kształcenia i Wychowania z Brodnicy Górnej, Zespół Kształcenia i Wychowania z Dzierżążna oraz nasza szkoła pod opieką p. Marcina Adamczyka. Rozegrano mecze systemem "każdy z każdym" w wyniku którego zajęliśmy 2 miejsce. Najlepszym zawodnikiem turnieju został nasz uczeń – Jandziński Łukasz oraz najlepszym bramkarzem Zarach Maksymilian. Wyniki meczów naszej drużyny przedstawiają się następująco:
SP Nr 1 – SP Nr 2 2:2
SP Nr 2 – ZKW Dzierżążno 2:2
ZKW Brodnica Górna – SP Nr 2 0:5
SP Nr 2 – SP Nr 5 2:0

Reprezentację naszej szkoły tworzyli następujący uczniowie:

1. Duda Jan
  2. Chlebba Piotr