{phocagallery view=category|categoryid=120|limitstart=0|limitcount=5|pluginlink=1}

Dzień Dziecka upłynął w naszej w miłej, przyjemnej i wesołej atmosferze. Jak co roku nasze dzieci otrzymały słodką niespodziankę. Dodatkowymi atrakcjami były zawody sportowe w różnych dyscyplinach i kategoriach. W tym dniu wszyscy byli wygranymi. W klasach uczniowie dodatkowo ćwiczyli szare komórki w różnych grach planszowych.

Niektóre klasy (IVc, IVa) poszły do Biblioteki Dziecięcej i Czytelni na zajęcia dydaktyczne. Miejsce w którym byli, przybliżyła im o kolejny krok wiedzę z zakresu czytelnictwa i naszego regionu. Miła atmosfera sprzyjała pracy i zabawie. Czas szybko płynął a poszukiwacze informacji pracowali zacięcie i z wielkim zaangażowaniem. Pogoda próbowała spłatać nam figla w postaci deszczu, ale uczniowie rozdmuchali ciemne chmury i opadu nie było.