27 uczniów naszej szkoły w towarzystwie rodziców i nauczycieli uczestniczyło w wyjeździe integracyjnym na trasie: Praga – Kutna Hora – Adrspach (Skalne Miasto) – Wrocław. Wszystkich zauroczyła piękna Praga, a w niej przede wszystkim: Hradczany, Rynek Staromiejski, most Karola, pokaz "tańczących" Kriżikowych Fontann oraz przejazd metrem. Niezapomnianych przeżyć dostarczyło też renesansowe miasteczko Kutna Hora z Kaplicą Czaszek oraz labirynt ciekawych form skalnych i "bursztynowe" jezioro w Adrspach. Stolicę Dolnego Śląska – Wrocław wszyscy będą pamiętać z Ostrowa Tumskiego, Rynku Staromiejskiego, Kamienic Jasia i Małgosi, mostu zakochanych z kłódkami i domkami krasnoludków. We Wrocławiu byliśmy również świadkami pobicia Gitarowego rekordu Guinessa – 7224 gitarzystów wykonało utwór Jimiego Hendrixa "Hey Joe". Pełni wrażeń wróciliśmy do zajęć lekcyjnych.