Dnia 19 marca w Szkole Podstawowej Nr 1 w Kartuzach odbyło się drugie spotkanie gminnej ligi w mini koszykówkę dziewcząt szkół podstawowych. Do tych zawodów zgłosiły się trzy drużyny, a mianowicie Szkoła Podstawowa Nr 1 z Kartuz klasy IV, Szkoła Podstawowa Nr 1 z Kartuz klasy VI oraz Szkoła Podstawowa Nr 2 z Kartuz. Rozegrano mecze w systemie każdy z każdym czyli każda drużyna zagrała 2 mecze. Po rozegraniu wszystkich spotkań nasza szkoła zajęła 1 miejsce. Na zawody uczniowie naszej szkoły udali się pod opieką pana Marcina Adamczyk. Wyniki spotkań naszej drużyny:

 1. SP nr 1 kl. VI - SP nr 2 Kartuzy 62:70
 2. SP nr 2 Kartuzy - SP nr 1 kl. IV 62:38

Reprezentacja naszej szkoły:

 1. Formela Kinga
 2. Cyrzan Angelika
 3. Kiedrowska Maja
 4. Pawelczyk Emilia
 5. Knop Anna
 6. Neumann Julia
 7. Klinkosz Aneta
 8. Markowska Daria
 9. Makurat Natalia
 10. Matusiak Karolina