W lutym, po feriach, odbył się w naszej szkole Konkurs Prozy i Poezji Polskiej. Uczestniczyli w nim uczniowie klas I – VI, oczywiście były dwie kategorie: klasy I – III i klasy IV – VI. Celem szkolnego konkursu było wyłonienie uczniów, którzy reprezentować mieli naszą szkołę na etapie rejonowym. Kandydaci dobrze się przygotowali pod okiem swoich nauczycieli. Było ich dużo i jury miało twardy orzech do zgryzienia z wyłonieniem tych właściwych kandydatów. W końcu, po długiej dyskusji, do dalszego etapu przeszli:

Klasy I – III: Julia Rychert, Nikola Zwara

Klasy IV – VI: Joanna Stoltmann, Aleksandra Wroniak, Klaudia Łyszkiewicz, Zuzanna Kopacz

Jesteśmy już po etapie rejonowym, który miał miejsce 8 marca w Bibliotece Publicznej. Wyniki przedstawiają się następująco:

  • II miejsce Joanna Stoltmann
  • III miejsce Aleksandra Wroniak

Joanna Stoltmann będzie nas reprezentowała na etapie powiatowym w dniu 15 marca. Trzymamy kciuki!