{phocagallery view=category|categoryid=69|limitstart=2|limitcount=5|pluginlink=1}
To wyjątkowy dzień w szkole. 20 grudnia od rana było gwarnie i uroczyście, a to za sprawą klasowych wigilii. Tradycją naszej szkoły są właśnie te chwile, które wprowadzać mają nas wszystkich w nastrój świąteczny. Każda klasa przygotowała „wieczerzę wigilijną” z tradycyjnymi potrawami. Uczniowie dzielili się opłatkiem, składali sobie życzenia i śpiewali kolędy. Czas upływał w miłej i radosnej atmosferze. W niektórych klasach gościł nawet św. Mikołaj. Ileż było przy tym emocji. Taka wspólna odpowiedzialność za przegotowanie wigilii budzi wśród dzieci dużo pozytywnych emocji, odpowiedzialność za siebie i innych, a także wrażliwość na drugiego człowieka.