{phocagallery view=category|categoryid=62|limitstart=0|limitcount=1|pluginlink=1}

Dnia 9 listopada przedstawiciele naszej szkoły w składzie: Jaśmina Kowalczyk, Marta Zaporowska, Filip Grzenkowicz, Damian Mielewczyk wzięli udział w VI Gimnazjalnym konkursie „Piękno Słowa Czytanego”, który odbył się w Szkole Podstawowej Nr 1 w Kartuzach. W tym roku uczniowie czytali teksty autorstwa Edmunda Niziurskiego. W pierwszym etapie zespół odczytał fragment wcześniej przygotowany. W drugim etapie odczytał tekst wylosowany i przygotowany przez organizatorów. Nasza drużyna, mimo zmiany jednego uczestnika w dniu konkursu (choroba Zuzanny Kopacz) zajęła III miejsce. Do konkursu uczniów przygotowywała p. Hanna Grzenkowska. Gratulacje!