{phocagallery view=category|categoryid=46|limitstart=0|limitcount=5|pluginlink=1}

Wakacje już za nami. Rozpoczął się nowy rok szkolny 2011/2012. Jak co roku, na uroczystym apelu, potwierdziliśmy gotowość do nauki. Uczniowie z dużą niecierpliwością oczekiwali informacji dotyczących spraw szkolnych, które przedstawiła dyrektor szkoły Danuta Rek oraz wysłuchali życzeń księdza proboszcza.

Szeroka oferta zajęć wyrównawczych, kółek zainteresowań, o których była mowa podczas apelu sprawi, że każdy uczeń znajdzie coś dla siebie, a rodzice będą spokojni o rozwój intelektualny i fizyczny swojego dziecka. Po apelu uczniowie udali się z wychowawcami do klas, gdzie rozmawiali między innymi o bezpieczeństwie w drodze do i ze szkoły, rocznicy wybuchu drugiej wojny światowej, zapoznali się z planem lekcji i innymi sprawami dotyczącymi nowego roku szkolnego.

No cóż, życzymy naszym kochanym uczniom samych bardzo dobrych ocen, osiągnięć w konkursach i zawodach.