{phocagallery view=category|categoryid=33|limitstart=0|limitcount=4|pluginlink=1}

Jak co roku, tak również w tym roku szkolnym, odbył się Konkurs Interdyscyplinarny Języka Polskiego i Historii. Eliminacje konkursu były trzystopniowe: stopień I (szkolny), stopień II (rejonowy) i stopień III (wojewódzki). W konkursie, między innymi, wzięła udział Jagoda Goll – uczennica klasy VIb, która pomyślnie przebrnęła 3 etapy i znalazła się w gronie 34 osób walczących na etapie ustnym o jak najlepsze miejsce. 25 marca okazało się, że Jagoda znalazła się w gronie laureatów. To ogromny sukces Jagody, która dzięki temu nie będzie musiała przystąpić do sprawdzianu dla uczniów klas VI 5 kwietnia.

1 kwietnia w Centrum Edukacji Nauczycieli w Gdańsku Jagoda odebrała z rąk Pomorskiego Kuratora Oświaty Zdzisława Szudrowicza nagrodę i dyplom laureata Konkursu Interdyscyplinarnego Języka Polskiego i Historii. Ogromne gratulacje!