{phocagallery view=category|categoryid=31|limitstart=0|limitcount=5|pluginlink=1}

Dnia 15 III w świetlicy szkolnej odbyła się uroczystość pasowania uczniów klas I uczęszczających na zajęcia świetlicowe na Świetliczaka. Wszystkich przybyłych powitała kierownik świetlicy pani Ewa Reglinska. W trakcie uroczystości uczniowie zaprezentowali wierszyki i umiejętności, które udowodniły, że ich wiedza na temat zachowania w klasie, świetlicy i szkole została ugruntowana. Ponadto dzieci uczestniczyły w konkursach sprawnościowych oraz plastycznych. Świetliczaki wykazały się dużymi umiejętnościami, co wzbudziło wielką radość wśród zgromadzonych gości. Uczniowie pod przewodnictwem pani Małgorzaty Klinkosz sprawnie wykonywały wszystkie zaplanowane zadania, które były nagradzane słodkimi upominkami. Pod koniec imprezy przystąpiły do ślubowania, które przeprowadziła pani Krystyna Gołąbek, pasowania na Świetliczaka dokonała pani Ewa Reglinska. Uczniowie otrzymali upominki i złożyli swój podpis w pamiątkowej kronice na znak wstąpienia do świetlicowej braci uczniowskiej. Uroczystość była wizytowana przez wicedyrektor szkoły panią Danutę Milewczyk.