{phocagallery view=category|categoryid=26|limitstart=0|limitcount=5|pluginlink=1}

Mamy czas karnawału, zatem czas zabawy. Nie tylko samą nauką żyją uczniowie. Dyrekcja szkoły w dniu 17 lutego zorganizowała dla uczniów klas 0 – VI dyskotekę, a opiekę zapewnili wychowawcy. Zabawę podzielono na dwie grupy wiekowe: klasy 0 – III od godz. 1400 – 1600; klasy IV – VI od godz. 1600 – 1800. Dzięki p. Więckowskiemu, rodzicowi jednego z uczniów, świetnie dobrana muzyka sprzyjała tańcom i wesołej zabawie. W rytmie muzyki disco, rap niemal wszyscy kręcili się na sali. Sala, gdy bawili się uczniowie klas 0 – III była barwna, trochę tajemnicza, a to ze względu na stroje karnawałowe młodszych dzieci. Dodatkowym elementem zabawy, tak jak co roku, był słodki poczęstunek i napoje dla spragnionych, a tych ostatnich nie brakowało. Zabawa udana i czas na dalszą naukę.