koszykowkaDnia 17.12.2010 r. o godz. 830 w Zespole Szkół nr 2 w Kartuzach odbyły się zawody w mini koszykówkę dziewcząt szkół podstawowych. Do tych zawodów zgłosiło się pięć drużyn, a mianowicie Szkoła Podstawowa z Brodnicy Górnej, Szkoła Podstawowa z Dzierżążna, Szkoła Podstawowa nr 1 z Kartuz, Szkoła Podstawowa nr 5 z Kartuz oraz  Szkoła Podstawowa nr 2 z Kartuz. Rozegrano mecze w systemie każdy z każdym, czyli każda drużyna zagrała 4 mecze, z których wszystkie wygrała reprezentacja naszej szkoły. Na zawody te uczniowie naszej szkoły udali się pod opieką  p. Marcina Adamczyka. Reprezentację naszej szkoły tworzyli następujący uczniowie: Knop Martyna VIc, Babińska Agnieszka VIc, Adamczyk Anna IIIa, Dmochowska Weronika VIb, Cyrzan Angelika Vc, Goll Jagoda VIb, Mehring Klaudia VIc, Roszkowska Patrycja VIa, Hein Paulina VIc, Kuchta Katarzyna VIc, Matusiak Karolina Vc, Niklas Hanna VIc.

W tym turnieju wynik nie był istotny, celem było zachęcenie dziewcząt do gry w koszykówkę i dobra zabawa, każda drużyna otrzymała puchar dla szkoły oraz każdy uczestnik otrzymał medal i słodycze.