{phocagallery view=category|categoryid=21|limitstart=0|limitcount=5|pluginlink=1}

Już po raz kolejny, tj. 30 tuż przed świętami Bożego Narodzenia, odwiedziliśmy pensjonariuszy z Domu Spokojnej Starości w Kobysewie. Nie była to zwyczajna wizyta, ale połączona z występem „Świetlików” z Jasełkami, śpiewaniem kolęd i paczkami ze słodyczami, których przygotowaniem zajęła się p. Krystyna Stankowska, opiekunka ORU. Ludzie ci, często starzy  i chorzy, czekają z niecierpliwością na przyjazd naszych uczniów często cały rok. Są to chwile bardzo wzruszające zarówno dla dzieci jak i dorosłych.

Dziękujemy rodzicom naszych uczniów, że po raz kolejny, dzięki ich wsparciu finansowemu mogły zostać zakupione słodycze do paczek, a dzieciom za część artystyczną, która jak zawsze wzrusza serca pensjonariuszy. A mówią niektórzy, że Święty Mikołaj nie istnieje. Jest w każdym z nas, gdy tylko otworzymy serce dla innych.