{phocagallery view=category|categoryid=19|limitstart=0|limitcount=5|pluginlink=1}

Mikołajkowo i świątecznie zrobiło się w naszej szkole 6 grudnia, a to za sprawą gościa z dużą, białą brodą, ubranego w czerwony uniform z workiem pełnym niespodzianek na plecach. Uczniowie od samego rana wypatrywali Świętego Mikołaja. Przed sekretariatem, tuż obok choinki, ustawili swoje buty, aby później odnaleźć w nich słodki upominek. Oczywiście Mikołaj napełnił je słodyczami, ale tylko te, które były czyste. Nie zabrakło w tym dniu także śnieżynek, które pomagały Mikołajowi w obdarowywaniu owocami i słodyczami wszystkich naszych uczniów. Głośny dzwoneczek na korytarzu ożywiał nas wszystkich. Dziękujemy Mikołaju!

W tym dniu miała miejsce także loteria fantowa ze Św. Mikołajem, którą od lat przygotowuje p. Hanna Bladowska. Dzieci aktywnie włączyły się w przynoszenie fantów oraz nie szczędziły pieniędzy na losy. Każdy z nas mógł zostać takim małym Św. Mikołajem. Z zebranych pieniędzy zostaną zakupione słodycze i owoce do paczek dla dzieci bardziej potrzebujących.