{phocagallery view=category|categoryid=17|limitstart=0|limitcount=5|pluginlink=1}

29 listopada w naszej czytelni szkolnej zapanował czarodziejski nastrój. Tajemnicze postacie - ni to wróżki ni to cyganki - rozłożyły swoje magiczne karty, kostki, kule, kubeczki z ukrytymi przedmiotami na stołach i zaprosiły całą szkołę na andrzejkowe wróżby. Był to dla nich bardzo pracowity dzień. Żeby każdy z nas mógł poznać swoją przyszłość, wróżki zamieszkały w czytelni na 7 godzin! Jednak trud opłacał się – wszyscy opuszczali progi biblioteki z radością na twarzy. Szczęście, podróże, sukcesy - taką przyszłość wywróżyły nasze szkolne wróżki.

Należy jednak dodać, że pod czarodziejskimi strojami ukryły się osoby doskonale nam znane, czyli: Martyna Knop, Kinga Wicka, Weronika Dmochowska, Karolina Kozakowska, Kasia Kuchta, Kornelia Beyer, Zuzia Roszkowska oraz Ola Keler. Nad przebiegiem wróżb czuwała pani Justyna Adamczyk.

Następne spotkanie wróżbitek w czytelni szkolnej już za rok. Zapraszamy!