{phocagallery view=category|categoryid=12|limitstart=0|limitcount=5|pluginlink=1}

Zespół „Old Stars” jak zwykle nie zawiódł. Zagrał w naszej szkole 19 października. Codzienny stres i nauka zostały przerwane przez prawie dwugodzinny występ zespołu, który tym razem, dzięki odpowiednim rytmom, przeniósł uczniów w różne kraje świata. Wydawałoby się, że jest to tylko muzyka. Nie. Za każdym razem członkowie zespołu przygotowują niespodzianki – konkursy z nagrodami. Tym razem uczniowie odgadywali hymny różnych krajów. Spisali się na medal. Nauka nie poszła w las. Będziemy oczekiwać kolejnego roku szkolnego, aby ponownie sala gimnastyczna wypełniała się muzyką w wykonaniu „Old Stars”, tańcem i zabawą uczniów.