Uczniowie naszej szkoły postanowili pokazać, że temat bezpieczeństwa na drodze jest im szczególne bliski i w październiku wzięli udział w II Powiatowym Konkursie Plastycznym dla klas "0" – III   pt. "Bezpieczna droga – znam zasady ruchu drogowego" organizowanym przez Szkołę Podstawową Nr 1 w Żukowie. W konkursie udział wzięło 14 szkół powiatu kartuskiego. Tym bardziej jesteśmy niezmiernie dumni z naszych laureatek konkursu, gdyż prace zostały zauważone wśród wielu pięknych prac plastycznych i nagrodzone najwyższymi miejscami:

  • w kategorii klas "0" - I 1 miejsce zajęła Milena Węsiora z klasy 1c (opiekun: p. Lucyna Leman - Kiedrowska)
  • w kategorii klas II – III 1 miejsce zajęła Maja Kurkowska z klasy 2c (opiekun: p. Justyna Plichta)

Dziewczynki wykonując swoje prace plastyczne wykazały się kreatywnością oraz wiedzą o zasadach ruchu drogowego. Naszym laureatkom oraz ich rodzicom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.