5 listopada dzieci z oddziałów przedszkolnych w sposób bardzo radosny, a zarazem interesujący, spędziły Dzień Postaci z Bajek. Dzieci odwiedziła p. Monika Młyńska, która przybliżyła przedszkolakom tradycyjne bajki i baśnie, takie jak: "Czerwony Kapturek" czy "Legenda o Smoku Wawelskim". Dzieci były bardzo zainteresowane, a zarazem zaskoczone, ponieważ spotkały się z niecodzienną i bardzo ciekawą formą przedstawienia bajki. Pani Monika wyświetlała bajki z kliszy, za pomocą projektora z dawnych lat. Tego dnia nie zabrakło również postaci z bajek współczesnych, tak ukochanych przez najmłodszych - Myszki Minnie, piesków z Psiego Patrolu, a także królika Binga. Dzieci chętnie pozowały do zdjęć z pluszowymi przyjaciółmi oraz otrzymały odznaki na pamiątkę tego dnia.