W związku z obchodami Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych, którego tegoroczne hasło brzmiało: "Z książką Ci do twarzy!" ogłosiliśmy konkurs fotograficzny pt. "Selfie z książką". Serdecznie dziękujemy za przesłane zdjęcia. Wspaniale promują czytelnictwo! Wszystkie nadesłane prace są rewelacyjne. Komisja konkursowa w składzie: p. Kinga Kołecka - Konkol, p. Ewa Reglińska i p. Monika Młyńska wyłoniła fotografie, których autorzy mieli najciekawsze pomysły i włożyli w ich wykonanie najwięcej wysiłku.

  • I miejsce – ex aequo Lilianna Pioch (1c) i Łucja Tutkowska (1b)
  • II miejsce – ex aequo Zofia Klasa (1c) i Nadia Pryczkowska (3b)
  • III miejsce – ex aequo Leon Raczyński (2a) i Dominika Kowalczuk (7b)
  • wyróżnienia – ex aequo Tytus Kurat (1a) i Igor Pleszek (3b)

Gratulujemy! Dziękujemy za wspólną zabawę. Wręczenie nagród i dyplomów nastąpi po zakończeniu nauki zdalnej. Wszyscy uczestnicy zostaną nagrodzeni!