Zrzut ekranu podczas spotkania uczniów z ekspertem w ramach programu "Złote Szkoły NBP".

W dniu 15 kwietnia uczniowie klasy 7a wzięli udział w spotkaniu online z ekspertem w dziedzinie ubezpieczeń - p. Darią Gorczyńską. Spotkanie było częścią realizacji programu "Złote Szkoły NBP".

Uczniowie chętnie brali udział w dyskusjach oraz w zadaniach praktycznych. Na początek Pani Daria za pomocą narzędzia Mentimeter zadała pytanie "z czym kojarzą się dzieciom ubezpieczenia" - powstała "chmura słów", która dała podstawy do dyskusji o tym, czym są ubezpieczenia oraz dlaczego warto z nich korzystać. Następnie Pani Daria przedstawiła dzieciom podstawowe pojęcia związane z ubezpieczeniami. Na koniec wywiązała się dyskusja czy warto korzystać z ubezpieczeń - dzieci decydowały - tak, czy nie. Dodatkowo Pani Daria przygotowała ciekawą prezentację, która uatrakcyjniła przekazywane treści.