Uczniowie z grupy Świetliki grają na korytarzu szkoły.

W tym roku zespół teatralny Świetliki, do którego należą uczniowie z klasy IIIb, przeniósł nas w świat  twórczości Jana Brzechwy.  Pod czujnym okiem opiekuna zespołu p. Gabrieli Jankowskiej mali aktorzy przygotowali inscenizację wierszy słynnego autora bajek i poezji dla dzieci. W ich wykonaniu w formie inscenizacji można było usłyszeć wszystkim znane wiersze m.in.: "Leń", "Stonoga", "Zoo", "Skarżypyta", "Kłamczucha", "Ptasie plotki". Całości towarzyszyły  radosne piosenki "Witajcie w naszej bajce", "Na wyspach Bergamutach" i "Dzik".  Występ dał aktorom możliwość zaprezentowania swoich talentów, a publiczności dużo radości. Spektakl mieli okazję zobaczyć uczniowie z klas 0 - III oraz rodzice występujących. Myślą przewodnią przedstawienia było motto "Kto bajki czyta, ten o telefon nie pyta". W ten sposób chcieli zachęcić widzów do czytania i częstszego sięgania po książki.