Dzieci z oddziału przedszkolnego (zerówka 02) stoją z podniesionymi rękoma - prezentują się do zdjęcia.

Wtorek 8 czerwca był dla dzieci z oddziałów przedszkolnych (zerówka 02) bardzo ciekawym dniem. Wszystko za sprawą obchodzonego w tym dniu Międzynarodowego Dnia Oceanów. Na początku zajęć dzieci próbowały swych sił w rozwiązywaniu zagadek na temat największych zbiorników wodnych. Nauczyły się także ile na świecie jest oceanów, ich nazw oraz dlaczego są dla świata tak bardzo ważne i co zagraża organizmom zamieszkującym wody oceanów. Następnie na podświetlanych globusach odszukiwały ich położenie. Na sam koniec zajęć obejrzały filmik promujący Międzynarodowy Dzień Oceanów oraz narysowały prace ukazujące piękno wodnego świata. Te zajęcia z pewnością zapamiętają na długo.