Uczennica otrzymuje nagrodę w konkursie na Świetliczaka Roku.

W naszej świetlicy podsumowano roczne starania o tytuł Świetliczaka Roku. Czym jest taka nagroda i jak można na nią zasłużyć? To niezwykle proste: wystarczy należeć do świetlicy i cały rok starać się być przykładem dla innych – wzorowo wypełniać obowiązki Świetliczaka, pomagać innym, aktywnie pracować na zajęciach, a także szanować wychowawców i swoich rówieśników. Kiedy te warunki są spełniane przez cały rok szkolny istnieje szansa, że to właśnie Ty zostaniesz nagrodzony pięknym prezentem i owacją całej świetlicowej i szkolnej społeczności.

W tym roku komisja konkursowa za kulturalne zachowanie, koleżeńską postawę, udział w zajęciach świetlicowych, dbałość o ład i porządek oraz zaangażowanie w codzienne życie świetlicy wyróżniła 4 uczniów. W poszczególnych kategoriach tytuły otrzymali:

  • Mistrza Dobrego Zachowania – Łucja Tutkowska z klasy 1b
  • Mistrza Aktywności na Zajęciach – Alicja Kłopotek-Główczewska z klasy 1c
  • Mistrza Porządku – Nikodem Skrzypkowski z klasy 2c
  • Świetliczaka Roku – Julia Treder z klasy 3c

Dyplomy i nagrody rzeczowe zdobywcom tytułów Mistrza i Świetliczaka Roku zostały wręczone na uroczystym apelu z okazji zakończenia roku szkolnego. Zwycięzcom gratulujemy. Wszystkim uczniom życzymy słonecznych i bezpiecznych wakacji!