Dzieci z oddziału przedszkolnego siedzą przy stoliku i wykonują prace plastyczne.

W maju dzieci z oddziałów przedszkolnych dołączyły do ogólnopolskiego projektu edukacyjnego "Ale zielnik”. Starszaki bardzo chętnie zabrały się do zrobienia wspólnego zielnika. Obserwacja przyrody, wspólne zbieranie roślin podczas letniego spaceru, a następnie próba ich identyfikacji, to pierwszy krok do poznawania otaczającej nas flory. Po zebraniu odpowiedniej ilości okazów przystąpiliśmy do przymocowania wybranych suchych roślin na kartki bloku. Na koniec zrobiliśmy okładkę naszego zielnika. Całość przewiązaliśmy sznurkiem. Podsumowaniem naszych działań było malowanie polnych kwiatów na dużych arkuszach zielonego papieru. Zabawa była świetna!