Dwoje dzieci z oddziału 4 latków siedzi przy stoliku przed rozpoczęciem pracy nad kompozycją owocową.

"Każdy przedszkolak mały, czy duży wie, co robić by zdrowiu służyć!"

W piątek, 8 października w grupie "Misia Uszatka" urządziliśmy sobie Owocowy Dzień, który był ukoronowaniem całego tygodnia poświęconego jesieni w sadzie. Przedszkolaki dostały nie lada zadanie. Z owoców przyniesionych przez dzieci, pokrojonych w kawałeczki miały stworzyć różne kompozycje. Dzieci wczuły się w role artystów i stworzyły kwiaty, zwierzątka, pojazdy, uśmieszki... Powstały naprawdę piękne, kolorowe obrazy, których dodatkową zaletą było to, że potem można je było ze smakiem zjeść. Dzieci wybierały nie tylko swoje ulubione owoce, ale próbowały też jak smakują owoce mniej im znane. Pychota!