Piotr Wesołowski (szachista z Dwójki) gra partię szachową ze swoim przeciwnikiem.

Dnia 23 października szachiści z naszej szkoły rozegrali turniej szachowy w Gdyni. II Turniej Szachmatek o Puchar Rady Dzielnicy Redłowo - Miasto Gdynia. Turniej zgromadził 65 uczestników, w tym 2 uczniów z "Dwójki". W grupie najmłodszej do lat 10 wystąpił Bruno Smolarczyk, a w grupie do lat 14 wystąpił Piotr Wesołowski. Turniej stał na bardzo wysokim poziomie. W turnieju wystąpili finaliści mistrzostw Polski i mistrzowie naszego województwa. Uczniowie z "Dwójki" stanęli na wysokości zadania i sprostali w tak trudnym turnieju. Dla Bruna był to pierwszy turniej szachowy w którym udało mu się zdobyć 2 punkty, Piotr Wesołowski zdobył 6 punktów i wywalczył miejsce na podium - 2 miejsce i wyszedł uśmiechnięty z pucharem. Organizatorzy postarali się wręczyć dla każdego uczestnika pamiątkowy medal. Wszyscy uczestnicy grali według zasad fair - play.

Gratulujemy występu naszym uczniom!