Bardzo miło nam poinformować o sukcesach naszych uczniów w konkursie plastycznym "Młody Chopin w Gdańsku", którego organizatorem jest Gdańskie Koło Towarzystwa im. Fryderyka Chopina. Nagroda specjalna konkursu trafiła na ręce Grzegorza Kwiatkowskiego z klasy 6b za artystyczne ujęcie tematu, uczennica Lena Ciechanowska zajęła III miejsce. 26 października w przestrzeni Ratusza Staromiejskiego w Gdańsku odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród laureatom połączona z koncertem kompozycji Fryderyka Chopina. "Młody Chopin w Gdańsku" to dwudniowe gdańskie święto Fryderyka Chopina, festiwal skoncentrowany na sylwetce ikony kultury polskiej, wartościach narodowych. Wszystkim uczniom naszej szkoły, którzy podjęli wyzwanie plastyczne serdecznie dziękujemy!