Dzieci z oddziału przedszkolnego (3 - latki) prezentują się do zdjęcia.

"Miś jest mały i puchaty
Miś jest fajny i kudłaty
Miś jest gruby jak ta kula
Misia zawsze się przytula.”

25 listopada obchodziliśmy bardzo ważne święto "Dzień Pluszowego Misia". Tego dnia dzieci z oddziałów przedszkolnych  przyszły ze swoim przyjacielem - Misiem. Przybyły misie małe, duże, bardzo duże, białe, wprost bajecznie kolorowe, a każdy był piękny i wyjątkowy. Przedszkolaki udały się do "Biblioteki" w celu zapoznania się z różnymi rodzajami książek, w którym głównym bohaterem był "Miś". Dzieci poznały historię powstania pluszaków, każdy z bajkowych misiów miał dla dzieci zadanie. Nie brakowało tańców, wierszy, piosenek o tematyce misiowej.

Dla wszystkich dzieci w tym dniu w przedszkolu przygotowano wiele atrakcji: zabawy ruchowe i plastyczne. Dzieci rysowały, malowały oraz wycinały swojego ulubionego misia. Ten dzień był pełen  uśmiechu oraz wspólnej zabawy, jednak najwięcej radości sprawił dzieciom sam fakt zaprezentowania swojego misia kolegom i możliwość zabawy z pluszakiem.

Miś jest bardzo ważny dla każdego dziecka. Można go przytulić, a nawet zwierzyć mu się z sekretów. Mamy nadzieję, że to wielkie misiowe przyjęcie zostanie we wspomnieniach dzieci na długi czas.