Dzieci z Zespołu "Kropeczki" wraz z wychowawczynią prezentują się do zdjęcia.

Dnia 29 listopada w Szkole Podstawowej w Kiełpinie odbyło się rozstrzygnięcie konkursu zrealizowanego on-line - Przegląd Szkolnych Zespołów i Grup Tanecznych - Taneczne Show 2021. Na parkiecie pojawiły się zespoły z rożnych miejscowości Gminy Kartuzy. Celem konkursu było kształtowanie i propagowanie kultury fizycznej poprzez taniec sportowy, stworzenie nowych inicjatyw edukacyjnych w zakresie edukacji sportowej oraz popularyzacja tańca.

Zespół "Kropeczki" z oddziału przedszkolnego 01 został laureatem tego konkursu w kategorii "Młodzicy 6-8". Dziewczynki pod opieką p. Joanny Radomskiej zdobyły puchar i medale za najbardziej oryginalny wizerunek. Nagrody zwycięzcom wręczył Burmistrz Kartuz p. Mieczysław Grzegorz Gołuński.