Uczniowie klasy 3c prezentują się do zdjęcia w Bibliotece Szkolnej.

30 listopada w Bibliotece Szkolnej odbyły się bajkowe wróżby. W tym dniu biblioteka zamieniła się w magiczną krainę, a wszyscy którzy przekroczyli jej próg poczuli się jak bohaterowie ulubionych opowieści. Można było poznać swoje cechy charakteru, losując imię jednego z siedmiu krasnoludków, dowiedzieć się jakie rady ma dla nas miś o bardzo małym rozumku, czyli Kubuś Puchatek, a trzeba przyznać, że ma ich niespodziewanie dużo, np.: "Nie można tkwić uparcie w swoim kącie lasu, czekając, aż inni po nas przyjdą. Czasem trzeba pójść do nich". Wróżki, które przepowiadały przyszłość użyły do tego celu również talii kart z książki "Alicja w Krainie Czarów" i wielu atrybutów z innych bajek.

W tym roku przyszłość przepowiadały uczennice z klasy 8a: Sara, Antonina, Monika, Dominika i Wiktoria. Nad przebiegiem zabawy czuwała p. Monika Młyńska – nauczyciel bibliotekarz. Zabawa bardzo podobała się zarówno wróżkom, jak i uczniom korzystającym z ich przepowiedni.