Uczniowie klasy 1a prezentują się wraz z wychowawczynią w czapkach św. Mikołaja.

6 grudnia był w naszej szkole Dniem Czapki Św. Mikołaja. Uczniowie, nauczyciele naszej szkoły chętnie założyli mikołajowe czapki. Na korytarzu szkolnym dominował kolor czerwony. Ten mały element ubioru wywoływał uśmiech i przypominał, że zbliżają się święta Bożego Narodzenia. W tym roku Samorząd Uczniowski postanowił nagrodzić klasy, w których wszyscy uczniowie mieli mikołajkowe czapeczki: klasa 1a, 2c, 6a, 6b i 8c otrzymały słodki upominek za 100 procentową czepeczkową frekwencję. W naszej szkole podtrzymujemy mikołajkową tradycję. Po długim oczekiwaniu dzieci doczekały się wizyty upragnionego św. Mikołaja. Usłyszeliśmy dzwonek i pojawił się nasz "miły gość", podczas spotkania towarzyszył mu miły nastrój. Dzieci na powitanie Mikołaja zaprezentowały wierszyki, piosenki, a także obiecały, że będą grzeczne przez cały następny rok. I pożegnał się... a więc do następnego roku drogi Św. Mikołaju!